IV Narodowy Dzień Sportu w Brzoziu za nami!

O 10.00 na boisku głównym rozegrany został turniej piłki nożnej dla gimnazjum o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Brzoziu „Szukamy talentów”. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn z tutejszej szkoły. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których to zagrali systemem „każdy z każdym”. Po ponad czterogodzinnych rozgrywkach wyłoniliśmy zwycięzców, a została nimi klasa III b, która w finale pokonała klasę III a. W meczu o 3 miejsce klasa II a okazała się lepsza od klasy II b. Mecz o 5 miejsce w turnieju wygrała klasa I z klasą II c.

Kolejna atrakcją był mecz pokazowy tenisa ziemnego, który rozgrywany był w godzinach 13.00 -15.00 i każdy miłośnik tenisa mógł w nim wziąć udział.

Natomiast o godzinie 15.00 na boisku pojawili się uczniowie ze szkół podstawowych, by rozegrać turniej piłki nożnej w swojej kategorii wiekowej. W turnieju wystąpiły trzy drużyny, dwie z Brzozia i jedna drużyna z Tylic. Turniej został rozegrany „każdy z każdym” i pierwsze miejsce zajęli chłopcy ze szkoły podstawowej w Brzoziu. Drugie miejsce zajęli chłopcy ze szkoły podstawowej w Tylicach, a trzecie miejsce druga drużyna chłopców z Brzozia.

Dla wszystkich uczestników IV edycji Narodowego Dnia Sportu w Brzoziu była przygotowana niespodzianka ufundowana przez Urząd Gminy w Brzoziu. Były to pamiątkowe medale wręczone przez Panią Mirosławę Grabowską – Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

Imprezę sportową zorganizowali i poprowadzili animator sportu Jarosław Roszkowski i nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Tomasz Warmiński.

Organizatorzy serdecznie dziękują za tak dużą frekwencję wśród uczestników.