ABSOLWENCI GIMNAZJUM W BRZOZIU W KONKURSIE – INDEKS DLA ROLNIKA

Bartłomiej Lewicki, uczeń klasy IV Technikum Rolniczego

Bartłomiej Lewicki, uczeń klasy IV Technikum Rolniczego z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy, zajął IV miejsce w II etapie ogólnopolskiego konkursu “Indeks dla Rolnika”. W finale powalczy o indeks na wyższą uczelnię.

Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Starym Brześciu, Wydział Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy.
– II etap odbył się 5 grudnia br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia w Starym Brześciu. Uczestniczyło w nim ponad 70 uczniów z 25 szkół rolniczych z całej Polski.

CKZiU w Brodnicy reprezentowali uczniowie czwartej klasy technikum rolniczego: Bartłomiej Lewicki, Anna Krajnik i Adrian Bajeński. Wszyscy są uczniami klasy IV Technikum Rolniczego- informuje Barbara Stefańska z CKZiU w Brodnicy.

Bartłomiej wypadł najlepiej, zajął czwarte miejsce i 12 kwietnia 2018r. w finale konkursu walczyć będzie o indeks szkoły wyższej.

ŹRÓDŁO – Starostwo Powiatowe
Bartłomiej Lewicki, uczeń klasy IV Technikum Rolniczego