Język strony:
English German Polski Russian

Gmina
Brzozie

Aplikacja Kwarantanna Domowa

APLIKACJA KWARANTANNA DOMOWA

APLIKACJA KWARANTANNA DOMOWA

JESTEŚ OBJĘTY KWARANTANNĄ DOMOWĄ?

📲ZAINSTALUJ NA SWOIM TELEFONIE SPECJALNĄ APLIKACJĘ MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Jak to działa?

Wszystkie osoby objęte kwarantanną dostają SMSa zachęcającego do ściągnięcia i zainstalowania aplikacji. WAŻNE! Aktywuj aplikację w miejscu odbywania kwarantanny, po odebraniu SMSa. Otrzymanie wiadomości to znak, że Twoje dane pojawiły się w bazie. System jest połączony z bazą numerów telefonów osób, które zostały objęte kwarantanną.

WAŻNE‼️

Nie ma możliwości, by z aplikacji korzystały osoby nieobjęte kwarantanną.

Dla osób objętych kwarantanną w gminie Brzozie uruchomiony jest całodobowy numer alarmowy ☎️798 614 738

Dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych potrzebujących pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzoziu funkcjonuje 7 dni w tygodniu w godzinach 7.30-19.00 numer telefonu ☎️56 491 29 25

PRZYPOMINAMY‼️

ZA NIEPRZESTRZEGANIE ZASAD KWARANTANNY GROZI GRZYWNA W WYSOKOŚCI DO 30 000 ZŁ.

INSTALACJA APLIKACJI

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

app store sklep play

       

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.
Aplikacja za zgodą Użytkownika korzysta z lokalizacji GPS, funkcji robienia zdjęć ze stemplem czasowym, rozpoznawania twarzy, możliwości wypełniania formularzy, wybierania połączenia z infolinią.

Infolinia techniczna

tel. +48 22 165 57 44
Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.