Aplikacja Kwarantanna Domowa

APLIKACJA KWARANTANNA DOMOWA

APLIKACJA KWARANTANNA DOMOWA

JESTEŚ OBJĘTY KWARANTANNĄ DOMOWĄ?

?ZAINSTALUJ NA SWOIM TELEFONIE SPECJALNĄ APLIKACJĘ MINISTERSTWA CYFRYZACJI

Jak to działa?

Wszystkie osoby objęte kwarantanną dostają SMSa zachęcającego do ściągnięcia i zainstalowania aplikacji. WAŻNE! Aktywuj aplikację w miejscu odbywania kwarantanny, po odebraniu SMSa. Otrzymanie wiadomości to znak, że Twoje dane pojawiły się w bazie. System jest połączony z bazą numerów telefonów osób, które zostały objęte kwarantanną.

WAŻNE‼️

Nie ma możliwości, by z aplikacji korzystały osoby nieobjęte kwarantanną.

Dla osób objętych kwarantanną w gminie Brzozie uruchomiony jest całodobowy numer alarmowy ☎️798 614 738

Dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych potrzebujących pomocy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzoziu funkcjonuje 7 dni w tygodniu w godzinach 7.30-19.00 numer telefonu ☎️56 491 29 25

PRZYPOMINAMY‼️

ZA NIEPRZESTRZEGANIE ZASAD KWARANTANNY GROZI GRZYWNA W WYSOKOŚCI DO 30 000 ZŁ.

INSTALACJA APLIKACJI

Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz, podstawową ocenę stanu zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia. Ułatwia też zaopatrzenie w najpotrzebniejsze artykuły osobom, które nie mają takiej możliwości samodzielnie.

app store sklep play

       

Jak aktywować aplikację?

Pobierz aplikację Kwarantanna domowa z App Store lub Google Play. Po jej zainstalowaniu Zarejestruj się za pomocą numeru telefonu. Twoje konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.
Aplikacja za zgodą Użytkownika korzysta z lokalizacji GPS, funkcji robienia zdjęć ze stemplem czasowym, rozpoznawania twarzy, możliwości wypełniania formularzy, wybierania połączenia z infolinią.

Infolinia techniczna

tel. +48 22 165 57 44
Koszt połączenia zgodny z cennikiem operatora.