Bank Spółdzielczy zwycięża drugi raz z rzędu na Orliku w Brzoziu!

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom za zaangażowanie i wspaniały doping podczas trwania V edycji Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brzozie, który odbył się w niedzielę 28 sierpnia 2016 roku na Orliku w Brzoziu.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów z powiatu brodnickiego i nowomiejskiego. Gościliśmy zawodników z Brodnicy, Igliczyzny, Zastawia, Nowego Miasta Lub., Pacółtowa, Kurzętnika, Wielkiego Głęboczka, Jajkowa i Brzozia.

Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, w których rywalizowano każdy z każdym. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, awansowały do ćwierćfinału.

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu SITS Brodnica wygrał z Jajkowem 2:0, w drugim ćwierćfinale Naprzód Brzozie zwyciężył 2:0 Husarię Brodnica. Trzeci ćwierćfinał do pojedynek Los Blankos Kurzętnik i WOK Brodnica, gdzie lepsi okazali się zawodnicy WOK-u zwyciężając 1:0. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym Bank Spółdzielczy pokonał Zastawie 2:0

Zwycięscy ćwierćfinałów awansowali do półfinału i tak też w pierwszym półfinale SITS Brodnica po bezbramkowym wyniku, w rzutach karnych 2:1 wygrał z gospodarzami turnieju Naprzodem Brzozie. W drugim półfinale WOK Brodnica przegrał z Bankiem Spółdzielczym Brodnica 2:0

Mecz o 3 miejsce to pojedynek zespołów Naprzód Brzozie – WOK Brodnica, który zakończył się wynikiem 2:0 dla zawodników z Brzozia.

W finale Bank Spółdzielczy Brodnica wynikiem 3:0 pokonał drużynę SITS Brodnica. Zawodnicy Banku Spółdzielczego jako jedyni zwyciężyli drugi raz z rzędu na Orliku w Brzoziu.

Puchary i dyplomy wszystkim drużynom wręczyła Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Mirosława Grabowska. Organizatorem turnieju był Animator sportu Jarosław Roszkowski, a sędzią głównym Jan Kancidrowski.

Klasyfikacja V Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brzozie:

I miejsce – BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
II miejsce – SITS BRODNICA
III miejsce – NAPRZÓD BRZOZIE
IV miejsce – WOK BRODNICA
V-VIII miejsce – LOS BLANKOS KURZĘTNIK, ZASTAWIE, HUSARIA BRODNICA, JAJKOWO
IX-XII miejsce – START IGLICZYNA, POLONIA NOWE MIASTO LUB., LZS PACÓŁTOWO, WIELKI GŁEBOCZEK