Bank Spółdzielczy zwycięża po raz trzeci z rzędu na Orliku w Brzoziu!

W turnieju udział wzięło 8 zespołów z powiatu brodnickiego i nowomiejskiego. Gościliśmy zawodników z Nowego Miasta Lub., Kurzętnika, Brodnicy, Pokrzydowa, Małego Głęboczka, Janówka i Brzozia.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano każdy z każdym. W grupie A zagrały zespoły: Blue Team Gmina Kurzętnik, Znajomi, Husaria Nowe Miasto Lub., Legia Brzozie. Natomiast w grupie B rywalizowały następujące zespoły: Płyta Karbowska Brodnica, Mały Głęboczek, Giganci ze Stali Janówko i Bank Spółdzielczy Brodnica. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy, awansowały do półfinału.

W pierwszym półfinale zagrali zwycięzcy grupy A drużyna Blue Team z drużyną Płyta Karbowska, którzy w swojej grupie zajęli miejsce drugie. Zwyciężyli zawodnicy z Gminy Kurzętnik 3:1. W drugim meczu półfinałowym zagrali zwycięzcy grupy B, niepokonany Bank Spółdzielczy z drużyna Legii, którzy zajęli miejsce drugie w swojej grupie. Faworyt turnieju z Brodnicy zwyciężył z drużyną z Brzozia 2:0

Mecz o 3 miejsce to pojedynek zespołów Płyta Karbowska Brodnica – Legia Brzozie, który zakończył się bezbramkowym wynikiem i zwycięzcę trzeba było wyłonić w rzutach karnych. Skuteczniejsi okazali się brodniczanie zwyciężając 2:1.

W finale broniący tytułu Bank Spółdzielczy Brodnica pewnie pokonał drużynę Blue Team Gmina Kurzętnik 4:0. Zawodnicy Banku Spółdzielczego po raz trzeci z rzędu zwyciężyli w turnieju piłkarskim organizowanym w Brzoziu.

Puchary i dyplomy wszystkim drużynom oraz nagrody rzeczowe w postaci getrów piłkarskich dla najlepszych trzech zespołów wręczyli: Wójt Gminy Brzozie – Bogusław Błaszkiewicz i Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Mirosława Grabowska.

Organizatorem turnieju był animator sportu Jarosław Roszkowski, a sędzią głównym Krzysztof Drzewiński

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom i kibicom za zaangażowanie i wspaniały doping podczas trwania turnieju.

Klasyfikacja VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brzozie:

I miejsce – BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
II miejsce – BLUE TEAM GMINA KURZĘTNIK
III miejsce – PŁYTA KARBOWSKA BRODNICA
IV miejsce – LEGIA BRZOZIE
V miejsce – GIGANCI ZE STALI JANÓWKO
VI miejsce – ZNAJOMI 
VII miejsce – HUSARIA NOWE MIASTO LUB.
VIII miejsce – MAŁY GŁĘBOCZEK