Będziesz na mistrzostwach świata? Za darmo ze stoiskiem!

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki wspólnie z marszałkiem województwa zapraszają firmy, lokalnych wytwórców, artystów, organizacje pozarządowe oraz samorządy lokalne z regionu do bezpłatnego promowania się podczas Mistrzostw Świata U’20 w lekkiej atletyce, które odbędą się w lipcu w Bydgoszczy. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca.

Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce do lat 20, które odbędą się między 19 a 25 lipca, ściągną do Bydgoszczy blisko 3,5 tysiąca gości z ponad 150 krajów świata. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.

– Gorąco zachęcamy do promowania się podczas tej prestiżowej imprezy. To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą przedstawić swoją działalność szerokiemu gronu publiczności z kraju i zagranicy, zaprezentować swoje produkty lub usługi i pozyskać nowych klientów czy partnerów – mówi marszałek Piotr Całbecki.

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zachęca do bezpłatnej prezentacji walorów miast i gmin z regionu oraz działalności organizacji, twórców i rzemieślników z Kujaw i Pomorza. Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny – od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi, czy też występy grup i zespołów. Będzie także możliwość sprzedaży swoich wyrobów.

Zawodnicy oraz kibice naszych imprez zawsze chętnie odwiedzają stoiska promocyjne organizowane przez wystawców z regionu. Na tej formie promocji korzystają wszyscy, dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpłatna – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (na adres: promocja@bydgoszcz2016.pl) formularz zgłoszeniowy. Stoiska promocyjne można zgłaszać do 10 czerwca.

(wind)