DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W BRZOZIU

IMG 5157

Świętowanie Dnia Babci i Dziadka w przedszkolach stało się już tradycją w naszej Gminie. Dzisiaj tj. 19 stycznia 2024r. przedszkolaki z oddziału przy Szkole Podstawowej w Brzoziu przygotowały dla swoich babć i dziadków artystyczną akademię.

Danuta Kędziorska-Cieszyńska Wójt Gminy Brzozie uświetniła swoją obecnością tak ważny dla maluchów dzień. Podczas wydarzenia wójt miała okazję złożyć gratulacje oraz wręczyć Reprezentacji Dziewcząt w Unihokeju ze Szkoły Podstawowej w Brzoziu róże oraz Voucher o wartości 2 000 zł, na dalszy rozwój. Warto przypomnieć, że uczennice w grudniu zeszłego roku zajęły pierwsze miejsce w finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju. Gratulujemy! I życzymy dalszych sukcesów!

W tym szczególnym dniu wnukowie dziękowali wszystkim babciom i dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło. Akademia, którą przygotowali wraz ze swoimi wychowawczyniami, miała w sobie dobry humor, dużo śmiechu oraz garść wzruszeń. Życzyli dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia. Dzieci po akademii wręczyły gościom upominki, a następnie wychowawczynie zaprosiła słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Wszystkim Babciom i Dziadkom, z okazji Ich święta gratulujemy wspaniałych wnucząt i życzymy dużo zdrowia, samych radości oraz spokoju ducha.