Dzień Dziecka w Małym Głęboczku!

Firma „Kondeja Company” zapewniła rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Animatorzy prowadzili zabawy przy muzyce oraz liczne konkursy dla wszystkich. Każdy uczestnik otrzymywał drobny upominek – nagrodę. Na imprezie nie zabrakło również waty cukrowej, balonów, baniek mydlanych i malowanych kolorowych buziek. Dzieci zostały obdarowane łakociami, w tym lodami. Firma „Kondeja Company” w ramach świetnej atmosfery w Małym Głęboczku przygotowała również niespodziankę – „żywe” postacie z bajek – Olafa i Minionka, z którym można było zrobić sobie zdjęcie i pobawić przy muzyce.

Po licznych konkursach, tańcach i szaleństwach, wszyscy obecni na pikniku wiejskim mieszkańcy mogli zjeść smaczną kiełbaskę z ogniska. Tradycyjnie już na koniec odbył się mecz piłki nożnej – dorośli kontra dzieci i młodzież, który zakończył się…- remisem oczywiście, 4:4.

Do zorganizowania Dnia Dziecka przyczynili się niewątpliwie wszyscy mieszkańcy wsi, w tym organizatorzy – panie z KGW przy wsparciu panów z OSP z Małego Głęboczka. Dziękujemy również sponsorowi nagród rzeczowych – Pani Aldonie Prusak oraz wsparciu finansowemu z Gminy Brzozie reprezentowanej przez Wójta – Pana Bogusława Błaszkiewicza.