Dzień Dziecka w SP w Wielkim Leźnie

Dnia 31 maja Rada Rodziców zorganizowała Dzień Dziecka dla wszystkich dzieci z obwodu szkolnego. Dzień, który każde dziecko zapamięta do przyszłego roku.

Dla dzieci przygotowano wiele pyszności: lody, kiełbaski z grilla, truskawki, melony, arbuzy, nektarynki, banany, winogrono, popcorn, cukierki, soki. Było także ciasto oraz kawa dla rodziców i gości.

Wielką i główną atrakcją był cyrk “Heca” z Lipinek, który gościł wiele godzin w szkole pokazując przeróżne akrobacje, żonglerkę, zabawy z nagrodami. Po pokazach cyrkowych na sali gimnastycznej wszyscy przenieśli się na boisko szkolne, gdzie dzieci mogły sprawdzić się w wykonywaniu cyrkowych trików lub w robieniu wielkich baniek mydlanych. Rodzice czuwali na właściwym przebiegiem tej uroczystości oraz dbali, aby nikomu niczego nie zabrakło. Ostatnią atrakcją dnia była dyskoteka prowadzona przez mamę, która w profesjonalnym stroju prowadziła zabawę.

Dziękujemy Pani Przewodniczącej Danucie Warlikowskiej oraz całej Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wspaniałego dnia. Podziękowania kierujemy także do sponsorów, dzięki którym dzieci mogły cieszyć się tyloma atrakcjami. Są to: Wójt Gminy Brzozie, Radna Powiatu z Janówka, Rada Rodziców, Tartak Nara, Galbet, Sklep spożywczy Wielkie Leźno, Koło Łowieckie “Ryś” Górzno, Kalchem, Agrobis Aldona Jaehn, Masarnia Brzozie, Tartak Brzozie.

Paulina Domżalska-Pacanowska