GIMNAZJUM W BRZOZIU UNIHOKEJEM STOI !!!

W województwie kujawsko – pomorskim rozgrywanych jest aż sześć półfinałów wojewódzkich. Gospodarzem turnieju rejonu toruńsko – grudziądzkiego, z racji uzyskanych tytułów mistrzowskich w 2015r., było Gimnazjum w Brzoziu. W rywalizacji łącznie wzięło udział sześć drużyn – trzy drużyny dziewcząt i trzy chłopców. Z każdego półfinału tylko jedna drużyna wchodzi do finału wojewódzkiego. Puchary, ufundowane przez Gimnazjum w Brzoziu, wręczyła Pani Dyrektor Marzena Pucek wszystkim zespołom – za 1, 2 i 3 miejsce w każdej kategorii.

Drużyna chłopców z Gimnazjum w Brzoziu pod kierunkiem Pana Radosława Fiszera doskonale rozpoczęła rozgrywki wygrywając mecz z Turznem aż 4:0. W kolejnym meczu – z Toruniem chłopcy do pierwszej połowy trzymali wynik 1:1, niestety w konsekwencji spotkanie zakończyło się porażką chłopców z Brzozia. Toruń wygrał również mecz z Turznem i zajął I miejsce. Reprezentacja z Gimnazjum w Brzoziu uplasowała się na II miejscu, natomiast Turzno na III.

Dziewczęta z Brzozia pod kierunkiem Pani Agnieszki Fiszer świetnie poradziły sobie z rywalkami. Wygrały mecz z Gałczewem 4:0 oraz z Łubianką również 4:0. Brzozianki, bez żadnej straconej bramki i z dwoma zwycięstwami, awansowały do finału wojewódzkiego. Gimnazjum w Brzoziu ponownie będzie pełniło funkcję gospodarza – finał odbędzie się w Zbicznie 12 grudnia 2016r. Podczas rozgrywek finałowych dziewczęta z Gimnazjum w Brzoziu będą broniły tytułu mistrzowskiego uzyskanego w roku 2014r i obronionego w 2015r.

Czy w tym roku unihokeistki z Brzozia również wywalczą upragnione złote medale? Trzymajmy kciuki za unihokejowy hat-trick dziewcząt Agnieszki Fiszer!!! Zapraszamy na rozgrywki „na żywo” do Zbiczna 12 grudnia 2016r., na godzinę 1000.

Skład reprezentacji chłopców: Cezary Domżalski, Michał Jagielski, Kacper Krajewski, Kamil Lamka, Kacper Lewicki, Jakub Napierski, Dawid Radzikowski – kapitan, Krystian Rzepka – bramkarz, Dawid Seroczyński, Kacper Sochacki, Paweł Trawicki, Adrian Zieliński, trener – Radosław Fiszer

Skład reprezentacji dziewcząt: Martyna Beszczyńska, Aleksandra Bieżuńska, Agnieszka Domżalska, Maja Gęstwicka, Oliwia Gęstwicka, Julia Jarzembowska, Julia Kozłowska – bramkarka, Dominika Marchlewicz, Natalia Piotrowicz, Alicja Sirokos, Oliwia Wardowska, Kinga Zabłońska – kapitan, trener – Agnieszka Fiszer