Gimnazjum – Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

6 listopada w nowej hali sportowej w Zbicznie odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU BRODNICKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW. Do rozgrywek przystąpiły  drużyny z Gimnazjum w Brzoziu i Gimnazjum w Zbicznie. Pozostałe gimnazja w powiecie brodnickim nie zgłosiły się do zmagań w tej dyscyplinie.

Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum w Brzoziu trenująca pod kierunkiem Agnieszki Fiszer wygrała mecz z dziewczętami ze Zbiczna. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0. Dwie bramki strzeliła Kinga Zabłońska. Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Brzoziu to „młoda ekipa”. Aż dziesięć zawodniczek z ubiegłorocznej „mistrzowskiej drużyny unihokeja” ukończyło szkołę w czerwcu 2015. Ich miejsce zajęły młodsze koleżanki, dopiero rozpoczynające przygodę z unihokejem.

Tego samego dnia drużyna unihokeistów z Gimnazjum w Brzoziu rozegrała spotkanie ze Zbicznem. Chłopcy z Brzozia trenujący pod kierunkiem Radosława Fiszera zdominowali  graczy ze Zbiczna wygrywając aż  6:1.

Obie reprezentacje unihokeja z Gimnazjum w Brzoziu podbijając powiat brodnicki, uzyskały awans do półfinału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany     26 listopada w Toruniu.

Skład drużyny dziewcząt: Julia Kozłowska – bramkarka, Paulina Ćwikilińska – bramkarka, Kinga Zabłońska, Weronika Szypczyńska, Aleksandra Bieżuńska, Oliwia Gęstwicka, Agnieszka Domżalska, Wiktoria Waruszewska, Alicja Sirokos, Oliwia Wardowska, Julia Jarzembowska, Natalia Piotrowicz – trener Agnieszka Fiszer.

Skład drużyny chłopców: Krystian Rzepka – bramkarz, Michał Łużyński – bramkarz, Radosław Trendowicz, Karol Tuszyński, Jakub Kowalski, Kacper Sochacki, Michał Meller, Dawid Radzikowski, Michał Jagielski, Jakub Napierski, Paweł Trawicki, Kacper Gołębiewski, Hubert Banilewicz – trener Radosław Fiszer.