Konkurs edukacyjny. Opisz! Nagraj! Wygraj!

Klasa

Do 10 listopada organizator konkursu – Urząd Marszałkowski w Toruniu – czeka na słuchowiska, fotoreportaże, reportaże prasowe oraz filmy – najlepsze projekty nagrodzone zostaną finansowo.

Konkurs „Opisz! Nagraj! Wygraj! Tablice Interaktywne w nowoczesnej szkole” jest skierowany do nauczycieli z województwa kujawsko-pomorskiego, którzy we współpracy z uczniami z dwóch grup wiekowych: 6-12 lat oraz 12-16 lat przygotują prace w trzech odrębnych kategoriach:

– projekt słowny (reportaż prasowy)

– projekt wizualny (fotoreportaż, film, czas trwania: do 45 minut)

– projekt dźwiękowy (słuchowisko, czas trwania: do 45 minut).

Projekty konkursowe muszą dotyczyć wiedzy i doświadczeń związanych z wykorzystywaniem tablic interaktywnych w szkołach.

W roku szkolnym 2015/2016 samorząd województwa wyposażył kujawsko-pomorskie szkoły podstawowe w 2139 nowoczesnych tablic interaktywnych. Wcześniej, w pierwszej, zakończonej cztery lata temu edycji projektu unijnego, do podstawówek trafiło 2346 zestawów tablic multimedialnych. Regulamin konkursu o raz załączniki są dostępne na http://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe/29815-opisz-nagraj-wygraj

Prace należy wysyłać pod adresem: Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego, plac Teatralny 2, 87-100 Toruń – z dopiskiem „Tablice interaktywne”.

(wind)