Konkurs wielkanocny dla szkół podstawowych

Urząd Marszałkowski ma przyjemność zaprosić szkoły podstawowe z naszego regionu do wzięcia udziału w konkursie pt. “Najpiękniejsza pisanka w rozmiarze XXL”. Konkurs zostanie zorganizowany w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VI szkoły podstawowej.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pisanki przygotowanej na specjalnych płaskich formach o wysokości 2m i 1,5m zamocowanych na stelażach. Ilość form jest ograniczona i decyduje kolejność przysłanych zgłoszeń na adres k.lesny@kujawsko-pomorskie.pl Do konkursu zostanie zakwalifikowanych 15 pierwszych zgłoszeń.

Celem konkursu jest propagowanie obchodów Świąt Wielkanocnych, rozwijanie wyobraźni oraz pobudzenie aktywności twórczej dzieci oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej.

Nagrodzone zostaną pierwsze trzy miejsca w każdej kategorii. W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe o łącznej wartości 12000 zł. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12 kwietnia (sobota) w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego.

Prace należy dostarczyć osobiście na adres Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gabinet Marszałka, Plac Teatralny 2, 87-100 Toruń z dopiskiem “Karta Wielkanocna” do 9 kwietnia (środa).

Szczegółowych informacji udziela Katarzyna Leśny pod nr tel. 56 62-18-396.

(Wind)