Mamy awans i jedziemy walczyć o finał wojewódzki!

Dnia 10.05.2012 na Orliku w Brzoziu odbył się Turniej Piłki Nożnej “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku 2012, był to ćwierćfinał wojewódzki dający zwycięscy przepustkę do półfinału.

W meczu o awans do półfinału wojewódzkiego zmierzyły się drużyny z rocznika 2002-2004:  Szkoła Podstawowa Brzozie i Szkoła Podstawowa Wielkie Leźno.

SP Brzozie – SP Wielkie Leźno   8:1 (7:1)

Skład drużyny SP Brzozie: Tomasz Bydner, Jakub Wierzchołowski, Wiktoria Waruszewska, Kacper Chrapiński, Krzysztof Szrul, Mikołaj Wilkanowski, Jakub Paczkowski, Michał Tatuliński, Kacper Badaczewski.

Skład drużyny SP Wielkie Leźno: Michał Nowiński, Tomasz Chrapiński, Jakub Bieńkowski, Jakub Pilewski, Damian Narodzonek, Marek Kulkowski, Jakub Wierciński, Dawid Wierciński, Kacper Jaworski, Adrian Dąbrowski, Przemysław Koziorzemski.

Szkoła Podstawowa Brzozie będzie reprezentowała Gminę Brzozie w półfinale wojewódzkim Turnieju “Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku. Turniej odbędzie się 15 maja 2012r. o godz.10.00 w Brodnicy na boiskach przy Szkole Podstawowej Nr4. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!!!

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju został strzelec 6 bramek: Michał Tatuliński z Brzozia, który otrzymał koszulkę sportową z logo Orlik 2012 od organizatora turnieju.

Zawodnicy i trenerzy otrzymali pamiątkowe dyplomy dla szkoły, dyplomy indywidualne dla każdego z zawodników, albumy kibica Euro 2012 oraz napoje ufundowane przez Urząd Gminy w Brzoziu.