Mistrzostwa świata dla Ciebie!

Bydgoszcz uznana już dawno za stolicę Królowej Sportu, została w tym roku doceniona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Federacji Lekkoatletycznych. Tu odbędą się mistrzostwa świata lekkoatletycznej młodzieży. Najlepsi zapewne wystąpią na olimpiadzie w Rio.

Organizacja Mistrzostw Świata U20 to dla miasta nie tylko niesamowite wyróżnienie, ale również ogromne wyzwanie, bowiem ani razu w historii nie zdarzyło się, aby gospodarz miał tylko pół roku na przygotowanie tego typu imprezy sportowej. A tak się stało w tym przypadku.

Od 19 do 24 lipca Bydgoszcz stanie się areną sportowych zmagań dla zawodników z całego świata. Tak niesamowite przedsięwzięcie nie może się jednak obyć bez kibiców, którzy tworzą niepowtarzalną atmosferę. W związku z tym organizatorzy zwracają się do kibiców z prośbą o aktywny udział w tej imprezie. W ramach Klubu Kibica przygotowano pulę nieodpłatnych wejściówek na stadion dla grup zorganizowanych – dzieci przebywających na koloniach, członków UKS-ów, stowarzyszeń nie tylko sportowych. Gorąco zachęcamy do wspierania na żywo młodych adeptów Królowej Sportu, którzy w przyszłości będą stanowili o sile lekkiej atletyki.

Zgłoszenia należy wysyłać na e-maila: klubkibica@bydgoszcz2016.pl

(wind)