Rodzinne Igrzyska na Orliku w Brzoziu 2015

W „RODZINNYCH IGRZYSKACH na ORLIKU w BRZOZIU” wzięło udział około 50 osób. Rodziny miały do wykonania szereg zadań sportowo-rekreacyjnych oraz zręcznościowych, wśród nich znalazły się m.in. zbieranie grzybków, rzuty woreczkiem do ruchomego celu, strzały piłką do bramki, skok w dal z miejsca, żonglerka balonem, kręcenie hula-hop, wyścigi na hulajnogach, stonoga, bieg dobierany, tenis ziemny, unihokej i wiele innych.

Każda z rodzin otrzymała upominki oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez Wójta Gminy Brzozie Bogusława Błaszkiewicza. Swoją cegiełkę w postaci słodyczy i napojów dołożyli główni organizatorzy imprezy Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Mirosława Grabowska i Animator sportu Jarosław Roszkowski.

Igrzyska wspólnie prowadzili Martyna Witulska i Jarosław Roszkowski.
RODZINNE IGRZYSKA były pierwszą tego typu imprezą na naszym ORLIKU. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że całe rodziny świetnie się ze sobą bawiły, spędzając miło wolny czas na sportowo. Jeszcze raz wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w Igrzyskach i już dziś zapraszamy rodziny do wspólnej zabawy i uprawiania sportu i rekreacji na Naszym Orliku.