[Aktualizacja] Spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel

Anna Czerwińska-Rydel

Gminna Biblioteka Publiczna w Brzoziu informuje, że spotkanie autorskie z Anną Czerwińską-Rydel, które miało odbyć się w dniu 14.05.2019 r., a nie odbyło się z przyczyn niezależnych od nas, odbędzie się w dniu 30.05.2019 r. o godz. 11,30 w Szkole Podstawowej w Brzoziu, serdecznie zapraszam dzieci klas I-III.

Mariola Hark
Kierownik GBP

14 maja 2019 r. o godz. 11:30 gościem Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzoziu będzie pani Anna Czerwińska-Rydel – muzyk, pedagog, autorka licznych książek dla dzieci i młodzieży o tematyce muzycznej, historycznej, biograficznej i społecznej.

Anna Czerwińska-Rydel jest laureatką wielu prestiżowych nagród krajowych i zagranicznych. W swoich książkach pisze o ludziach z pasją, o rodzinie, potrzebie bliskości, zrozumienia, miłości, a przede wszystkim o muzyce. Autorka jest członkiem Stowarzyszenia Pisarzy Polskich oraz Polskiej Sekcji IBBY. Na stałe mieszka w Gdańsku. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i studentami, prowadząc zajęcia muzyczne, pedagogiczne oraz terapeutyczne.

Na spotkanie, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Brzoziu serdecznie zapraszamy  dzieci klas I-III. Po spotkaniu będzie możliwość kupienia książek autorki i otrzymania od niej autografu.

Anna Czerwińska-Rydel
Anna Czerwińska-Rydel