W Wielkim Głęboczku – festyn dla dzieci

Koło Gospodyń Wiejskich w Wielkim Głęboczku zorganizowało w dniu piknik rodzinny z okazji “Dnia Dziecka”. Celem imprezy była głównie integracja dzieci z naszej wsi oraz profilaktyka i omówienie bezpieczeństwa dzieci na drogach, w szczególności podczas wakacji.

W festynie wzięło udział 94 dzieci z naszej wsi. Każde dziecko otrzymało bezpłatnie loda, batona, kiełbaskę z bułką oraz słodycze i napoje. Podczas festynu zostało przeprowadzone spotkanie dzieci z policjantami  dzielnicowymi z naszego terenu Pawłem Chachulskim – dzielnicowym Wielkiego Głęboczka i Wojciechem Osińskim – dzielnicowym z Brzozia.

Ponadto zostały przeprowadzone liczne konkurencje sportowe, w których zostały nagrodzone wszystkie dzieci biorące w nich udział. Każde dziecko mogło skorzystać z kącika malowania twarzy lub wziąć udział w innych konkursach tj. konkurs piosenki, plastycznym oraz turniej wiedzy ekologicznej. Spotkanie uświetnił mistrz kick boxingu mieszkający w naszej wsi – Wojciech Wiśniewski, który wraz ze swoimi podopiecznymi, również dziećmi z naszej wsi zaprezentowali pokaz tegoż sportu.

Przez cały czas trwania imprezy towarzyszyła nam muzyka mechaniczna, przy której dzieci wraz z rodzicami bardzo chętnie tańczyły.

Zakończeniem spotkania było ognisko i pieczenie kiełbasek oraz dyskoteka. Piknik zakończył się około godziny 20.00, a wszystkie przybyłe dzieci oraz rodzice byli bardzo zadowoleni i wyrazili chęć udziału w tego typu imprezach w przyszłości.

Składamy serdeczne podziękowania wójtowi Gminy Brzozie, sponsorom, paniom z Koła Gospodyń oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania  naszej imprezy.

Barbara Czepek