Wigilia w Janówku

16 grudnia w świetlicy wiejskiej w Janówku odbyło się “Spotkanie opłatkowe”, na które przybyli mieszkańcy wsi. Dzieci, które co tydzień spotykają się w świetlicy, przedstawiły jasełka.

Po występach, sołtys Małgorzata Smoczyńska złożyła życzenia oraz podzieliła się opłatkiem z wszystkimi obecnymi w świetlicy. Nie zabrakło również wizyty Mikołaja, który przyniósł ze sobą worek pełen prezentów. Wszystkie dzieci mogły otrzymać paczki dzięki hojności druhów OSP, członkiń Koła Gospodyń Wiejskich oraz pani sołtys. Poczęstunek przygotowały oczywiście panie z KGW. Blask i ciepło, bijące z płonącego kominka oraz śnieg padający za oknem sprawiły, że spotkanie upłynęło w przytulnej i miłej atmosferze.  

– Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia  życzę, żeby upłynęły Wam zdrowo, beztrosko, w ciepłej rodzinnej atmosferze. Niech w Waszych sercach zagości pokój, radość i szczęście. Niech maleńki Jezus Wam błogosławi w każdym dniu Nowego 2013 Roku – dodaje sołtys wsi Janówko Małgorzata Smoczyńska.

(wind)
Fot. KGW