Wyjazd studyjny Partnerstwa “Wspieramy rozwój naszych małych ojczyzn” do Drawska Pomorskiego

Wyjazd studyjny Partnerstwa Wspieramy rozwoj naszych malych ojczyzn do Drawska Pomorskiego zdjecie uczestnikow

W dniach 11-12 stycznia Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska oraz Zastępca Wójta Pani Grażyna Grzecznowska wspólnie z przedstawicielami innych samorządów z powiatu brodnickiego odwiedziły Drawsko Pomorskie

Wizyta miała na celu spotkanie z przedstawicielami Związku Zachodniopomorskiej Strefy Centralnej. Jest to działający od 13 lat związek miast, gmin i powiatów, w którego skład wchodzą gminy Reska, Złocieńca, Łobza, Wierzchowa, Węgorzyna, Czaplinka, Radowa Małego, Dobra oraz powiaty łobeski i drawski.
 
W spotkaniu wzięli udział Monika Kuźmińska – Przewodnicząca Zgromadzenia Związku i jednocześnie Burmistrz Węgorzyna, Marek Tobiszewski – Przewodniczący Zarządu Związku, Waldemar Włodarczyk – Zastępca Przewodniczącego Zgromadzenia Związku i jednocześnie Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego (założyciel związku), Mariusz Łapuć – Dyrektor Biura Związku.
 
Uzyskane informacje na temat założenia, funkcjonowania, pozyskiwania środków przez związek ma pomóc podjąć decyzję co do przyszłości Partnerstwa, którego członkiem jest Gmina Brzozie.
 
Fot. Partnerstwo Wspieramy Rozwój Naszych Małych Ojczyzn