XVII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP

W sobotę 15.09.2017r. w Bydgoszczy odbyły się Wojewódzkie Zawody  Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTIF Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Brzozie było reprezentowane na zawodach już po raz szósty  przez drużynę dziewcząt oraz chłopców, którzy działają przy OSP.

Do rywalizacji przystąpiły 32 drużyny w kategorii chłopców oraz 20 drużyn w kategorii dziewcząt. Młodzież musiała wykazać się podczas ćwiczenia bojowego oraz biegu sztafetowego na 400 metrów z przeszkodami. Drużyna dziewcząt pokazała się z jak  najlepszej strony zajmując 2 miejsce, gdzie poprawiła swój najlepszy występ sprzed roku, gdy zajęła 4 miejsce. Na uznanie zasługuje również drużyna chłopców zajmując w klasyfikacji wysokie 5 miejsce .

Należy wspomnieć  o Wojewódzkich Zawodach OSP, które odbyły się w dniu 08.09.2018r. W Jabłonowie Pom. gdzie startowały nasze seniorki zajmując 6 miejsce.

Opiekunowie drużyn dziękują zawodnikom za zaangażowanie oraz rodzicom dzieci za umożliwienie udziału w treningach i zawodach. Panu Wójtowi Gminy Brzozie za zabezpieczenie przejazdu do Bydgoszczy, a Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za ufundowanie nagród rzeczowych dla zawodników startujących w zawodach.