Zostały ostatnie dni na złożenie deklaracji CEEB

CEEB

Uwaga!

Zostały ostatnie dni na złożenie deklaracji CEEB przez obywateli i zarządców, którzy zgodnie z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków, do 30 czerwca 2022 r. mają obowiązek zadeklarować źródło ogrzewania swojego budynku.

Aby uzyskać informację na temat deklaracji CEEB, uruchomiono nową stronę informacyjną, infolinię pod numerem 22 295 51 28, a także nową e-usługa. Sprawdź swoją deklarację

https://zoneapp.gunb.gov.pl/#/verify

Aby uzyskać wszystkie wymagane informacje na temat CEEB, należy po wejściu na stronę www.GUNB.gov.pl wybrać przycisk CEEB. W kolejnym kroku przechodzimy, po wejściu na stronę CEEB, mamy do wybory następujące opcje:

  • Złóż deklarację CEEB –przekierowanie na stronę CEEB.gov.pl, gdzie obywatele składają deklarację, a urzędnicy logują się do swojego panelu.
  • Sprawdź deklarację –przekierowanie do nowej e-usługi, by sprawdzić, czy deklaracja papierowa została już wprowadzona w gminie do systemu.
  • Pytania i odpowiedzi – baza wiedzy dotycząca projektu, gdzie znajdują się absolutnie wszystkie niezbędne informacje dotyczące CEEB.
  • Wzory deklaracji i wniosków.
  • Instrukcje – filmy instruktażowe dla obywateli składających deklarację.