ABSOLWENCI GIMNAZJUM TĘSKNIĄ ZA UNIHOKEJEM…

ABSOLWENCI  GIMNAZJUM TĘSKNIĄ ZA UNIHOKEJEM I CHĘTNIE WRACAJĄ DO GIMNAZJUM W BRZOZIU

Tradycją stało się, że absolwenci Gimnazjum w Brzoziu wchodzący w skład drużyn szkolnych, biorą udział we wspólnych treningach i meczach sparingowych z aktualnymi reprezentantami. Wystarczy, że wspomnimy o wspólnym treningu, a są zawsze chętni do gry i w doskonałej formie. Zarówno aktualne reprezentacje, jak i absolwenci, w podekscytowaniu czekają na „starcia” na parkiecie z kijem do gry w unihokeja. Jest to zawsze próba sił oraz prezentacja wysokich umiejętności, gdyż mierzą się „najlepsi z najlepszymi”. Przy tym zawsze jest gra „fair play” i miła atmosfera. Warto zauważyć, że zorganizowanie młodzieży czasu wolnego poprzez ich uczestnictwo w zajęciach sportowych ma również oddźwięk profilaktyczny i integracyjny.

Cieszymy się, że nasi absolwenci chętnie do nas wracają. Miło usłyszeć, że „nie mogli się doczekać wspólnego treningu”. Takie mecze jak: “Mistrzynie 2014” kontra “Złotka 2015”, czy “Wicemistrzowie 2015” kontra “reprezentacja 2016” możliwe są tylko w Gimnazjum w Brzoziu…!!!

W gronie absolwentów, którzy chętnie do nas wracają są: Sara Chamska – kapitan 2014, Olga Cieszewska, Wiktoria Lisińska, Magda Lewalska, Jowita Czołba, Weronika Szypczyńska – kapitan 2015, Kamila Jarzembowska, Wojtek Nowakowski, Jakub Kowalski – kapitan 2015, Szymon Jagielski, Radosław Trendowiczow, Michał Meller, Karol Tuszyński, Adrian Czapliński.

Wielkie słowa uznania za wasze zaangażowanie i propagowanie tej pięknej dyscypliny jaką jest unihokej składa społeczność szkolna Gimnazjum w Brzoziu.

Do zobaczenia na kolejnych treningach!!!

Agnieszka Fiszer i Radosław Fiszer – opiekunowie szkolnych reprezentacji unihokeja.