Bank Spółdzielczy zwycięża na Orliku w Brzoziu !!!

Turniej Orlika - Zdjęcie grupowe

W turnieju udział wzięło 7 zespołów z dwóch województw kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Gościliśmy zawodników z Elbląga, Brodnicy, Igliczyzny, Kurzętnika, Wielkiego Głęboczka i Brzozia.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowano każdy z każdym. Grupa A: Awatar Elbląg, Bank Spółdzielczy Brodnica, Naprzód Brzozie i Wielki Głęboczek, grupa B: Start Igliczyzna, Brat-Pol Kurzętnik, PEC Brodnica.

Awans do półfinału uzyskały dwa najlepsze zespoły z każdej grupy i tak też w półfinale turnieju zagrały ze sobą Bank Spółdzielczy – Start (2:0) oraz Brat-Pol – Wielki Głęboczek (4:0).
Mecz o 5 miejsce w turnieju to pojedynek drużyn, które w swoich grupach zajęły trzecie miejsca, a w meczu tym zagrały zespoły z Elbląga i Brodnicy, górą byli brodniczanie którzy zwyciężyli 4:0.

Mecz o 3 miejsce to pojedynek zespołów Start Igliczyzna – Wielki Głęboczek, który zakończył się wynikiem 3:0 dla zawodników Startu.

W finale Bank Spółdzielczy Brodnica zagrał z drużyną Brat-Pol Kurzętnik, drużyny stwarzały sobie wiele okazji do zdobycia bramki, ale piłka nie mogła znaleźć się w siatce rywala. Długo utrzymywał się wynik bezbramkowy, ale w końcówce spotkania brodniczanie zdobyli bramkę i wygrali cały turniej.

Puchary i dyplomy wszystkim drużynom wręczyli Wójt Gminy Brzozie – Bogusław Błaszkiewicz i Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Mirosława Grabowska. Organizatorem turnieju był Jarosław Roszkowski, a sędzią głównym Roman Ratkowski.

Klasyfikacja IV Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brzozie:

I miejsce – BANK SPÓŁDZIELCZY BRODNICA
II miejsce – BRAT-POL KURZĘTNIK
III miejsce – START IGLICZYZNA
IV miejsce – WIELKI GŁĘBOCZEK
V miejsce – PEC BRODNICA
VI miejsce – AWATAR ELBLĄG
VII miejsce – NAPRZÓD BRZOZIE

W imieniu organizatorów dziękujemy zawodnikom, trenerom i kibicom za zaangażowanie i wspaniały doping.

Turniej Orlika - Zdjęcie grupowe