Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Wielkim Leźnie

Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to jeden z najcieplejszych dni w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadek ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem. W każdej grupie wiekowej uczniowie przygotowali programy artystyczne. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje oraz tańce. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnucząt, a siódmoklasiści pełnili rolę gospodarzy.

Po występach goście zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek. Za który w imieniu seniorów serdeczniehdziękujemy.
Podziękowania składamy sponsorom: Firmie Kalchem, Restauracji „Nad Brynicą”, salonowi kosmetycznemu „Atelier Urody” Milena Chała, salonowi fryzjerskiemu „Hania”, pani Annie Cichowskiej oraz nauczycielom, dzięki którym odbyła się loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.

Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną, uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla osób starszych.

Autor: Anna Ottka