DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W WIELKIM LEŹNIE

Dzień Babci i Dziadka - SP Wlk. Leźno 2019

W piątek, 8 lutego 2019 r. o godzinie 11:00, w Szkole Podstawowej w Wielkim Leźnie odbył się Dzień Babci i Dziadka, na który licznie przybyli zaproszeni goście.

Uczniowie zaprezentowali najpierw część artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Podczas występów można było obejrzeć tańce, piosenki, życzenia, jak również przedstawienie teatralne w wykonaniu uczniów klasy piątej pt. „Kopciuszek na wesoło”. Dzieci chciały w ten sposób wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i  dziadkom.

Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków. W międzyczasie odbywała się loteria fantowa. Każdy los był wygrany, a można było wylosować atrakcyjne upominki. Wszystkim  sponsorom nagród bardzo serdecznie dziękujemy.

Na zakończenie uroczystości wnuczęta zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przy kawie i herbacie przygotowany przez Radę Rodziców, gdzie wręczyli własnoręcznie wykonane laurki i upominki.

Był to szczególny dzień, pełen uśmiechu i radości. Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i samych pięknych chwil w życiu.