Family Day 2022

family day 1

W słoneczny i bardzo ciepły piątek, 3 czerwca w Jajkowie odbył się Family Day 2022. Impreza rodzinna Samorządowego Żłobka “Brzozowy Gaik” ma już swoje tradycje i zawsze chętnie ją odwiedzają maluchy i ich rodziny. Było kolorowo i “balonowo”, a na dzieciaki czekał stół pełen smakowitych słodkości i owoców. Opiekunki ze żłobków w Jajkowie i Brzoziu pod dowództwem dyrektor Wioletty Zarębskiej, robiły wszystko, żeby maluchy się nie nudziły.

Wspólne tańce, plecenie kolorowych warkoczyków, malowanie twarzy i tworzenie wielkich baniek mydlanych było dużą atrakcją. Zjeżdżalnia i basen pełen piłeczek cieszyły się nieustającym  powodzeniem. Na dzieci czekały także urocza lama i oswojony skunks. Można je było głaskać do woli i częstować marchewką. Imprezę odwiedziła wójt Danuta Kędziorska-Cieszyńska, która przyniosła w podarunku kosz ze słodkościami i w krótkim przemówieniu powiedziała:

 – Kochane dzieci, chciałabym z okazji święta dziecka, ale przede wszystkim Family Day złożyć wam najserdeczniejsze życzenia, żebyście zawsze były uśmiechnięte, radosne i dobrze się bawiły. Pogodę macie dzisiaj cudowną, jest po prostu pięknie.  Życzę miłej imprezy i na ręce pani dyrektor przekazuję słodki upominek dla was. Wszystkiego dobrego!