Jajeczny Festyn Rodzinny

Impreza odbywała się na terenie Szkoły Podstawowej w Jajkowie. Nauczyciele, jak i dzieci przyczynili się do zorganizowania uroczystości. Były liczne konkursy sportowe, które były przeprowadzone przez nauczyciela wychowania fizycznego Pana Henryka Zalewskiego i członka Stowarzyszenia “Po drodze” Pana Dawida Paćkowskiego.

Na festynie można było zjeść “Wiejski Fast Food” przygotowany przez Tomasza Górzyńskiego i Marlenę Napierską, słynną zupę jajeczną ugotowała Prezes Stowarzyszenia Iwona Wiśniewska. Loteria Fantowa cieszyła się wielkim powodzeniem, sprzedane zostały wszystkie losy, zwycięzcy loterii opuścili nas zadowoleni. Odwiedził nas również Rycerz Jajko z smakołykami dla dzieci. Podczas imprezy odbył się konkurs na najlepszą jajecznicę, w skład jury wchodził Mieczysław Babalski z małżonką Aleksandrą i Bogumiła Ostrowska. Zwyciężczyniami były Panie z KGW Jajkowo. Odwiedziły nas również media, w tym TVP 3 Bydgoszcz oraz Pani Celina Nałęcz. Gościem specjalnym był MŚ w Kickboxingu Wojciech Wiśniewski z małymi, jak i dorosłymi członkami klubu.

Chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom, bez nich impreza nie byłaby tak udana. W szczególności dziękujemy Tartakowi “NARA” Tomasz Nizgorski, Tomasz Wiśniewski z Brzozia, firmie “EXPOM”, firmie “AGROBIS” Aldona Prusak, Wójtowi Gminy Brzozie Bogusławowi Błaszkiewiczowi, firmie “KOMPUTRONIK”, firmie “LECH-BUD” oraz Panu Mariuszowi Lendzion wraz z żoną. Dziękujemy również nauczycielom w szczególności Pani Dyrektor Alinie Grążawskiej-Czapulak, dzieciom, jak i członkom Wioski Tematycznej “Początku Życia”. Głównym organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie “Po drodze”.