Klub Kibica Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce U-23 w Bydgoszczy!

Bydgoskie mistrzostwa odbędą się w dniach 13-16 lipca, to doskonała okazja by zaplanować dla dzieci i młodzieży wyjazd na wielką międzynarodową imprezę i osobiście poczuć smak rywalizacji sportowej.

– Drodzy Wójtowie i Burmistrzowie! Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie logistyczne (zabezpieczenie transportu) dla organizowanych Klubów Kibica z waszych gmin – mówi Piotr Całbecki, Marszałek woj. kujawsko-pomorskiego. – Młode gwiazdy polskiej lekkiej atletyki: Ewa Swoboda, Konrad Bukowiecki, Sofia Ennaoui i Maria Andrejczyk potrzebują Waszego dopingu. Wyjazd na Mistrzostwa Europy do Bydgoszczy to również okazja do promocji miasta, gminy. Zabierzcie ze sobą bannery, transparenty z herbem waszych Małych Ojczyzn. Istnieje również możliwość organizacji stoiska promocyjnego waszej gminy czy instytucji współpracujących.

Zawody będzie transmitować na żywo TVP Sport a retransmisje zostaną pokazane w Europie i na Świecie. Więcej informacji u Klubie Kibica znajdziemy w: http://www.bydgoszcz2017.pl/index.php/pl/dla-kibicow/klub-kibica

Na najliczniejsze i najgłośniejsze Kluby Kibica czekają atrakcyjne nagrody!

(wind)