Nasi górą! VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP

zawody

24 czerwca, na Stadionie Miejskim w Wąbrzeźnie odbyły się VII Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W zmaganiach wzięło udział 38 drużyn – 16 kobiecych i 22 drużyny męskie. Zawody uroczyście otworzył dh Jarosław Herbowski – prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP woj. kujawsko-pomorskiego. Miło nam poinformować, że drużyna kobieca OSP Brzozie zajęła II miejsce w województwie!

Ekipę techniczną, sekretariacką i sędziowską tworzyli funkcjonariusze komendy wojewódzkiej oraz komend miejskich i powiatowych PSP z woj. kujawsko-pomorskiego, a także członkowie Kolegium Sędziów Sportów Pożarniczych z regionu.

Koordynatorem organizacji i przebiegu rozgrywek był st. bryg. Marek Rusoń – zastępca kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP, który nadzoruje sprawy OSP w regionie, gospodarzem terenu st. kpt. Robert Stasiak – komendant powiatowy PSP w Wąbrzeźnie, Sędzią Głównym bryg. Józef Dunajski z Ośrodka Szkolenia KW PSP w Toruniu, z siedzibą w Łubiance, zaś kierowniczką sekretariatu kpt. Anna Sakowska.

Gratulujemy drużynie żeńskiej!