Orlik: I Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim

Dnia 29 października 2011r. o godz. 13.00 na Orliku w Nowym Mieście Lubawskim odbył się I Turniej Piłki Nożnej Orlików o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Podstawowej i Muzycznej, organizowany przez Tomasza Prokopa, animatora sportu.

Orlik Brzozie na turnieju w Nowym Mieście Lubawskim reprezentowała drużyna z Wielkiego Głęboczka, która rozegrała dobre zawody i ostatecznie została sklasyfikowana na 5 miejscu.
Turniej stał na wysokim poziomie i w każdym meczu trzeba było być bardzo skoncentrowanym i grać na 100% swoich umiejętności – mówi kapitan drużyny Michał Wilczopolski.
Cieszę się, że zawodnicy z Wielkiego Głęboczka reprezentowali nasz Orlik w nowomiejskim turnieju i pragnę podziękować organizatorowi za zaproszenie – relacjonuje obecny na turnieju Jarosław Roszkowski, animator sportu w Brzoziu.

Skład drużyny Wielki Głęboczek:
Michał Wilczopolski, Paweł Karpiński, Karol Zagórski, Mateusz Żabiński, Adrian Wiśniewski, Radosław Zawierta, Sławomir Lendzionowski, Łukasz Zagórski. Trener: Jan Jędraszek