Plac zabaw

W ramach projektu systemowego pt: Gmina Brzozie dla mieszkańców i z mieszkańcami spółfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzoziu, w ramach działań o charakterze środowiskowym powstał plac zabaw w miejscowości Mały Głęboczek.

W ramach projektu systemowego pt: Gmina Brzozie dla mieszkańców i z mieszkańcami współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzoziu, w ramach działań o charakterze środowiskowym powstał plac zabaw w miejscowości Mały Głęboczek.

Plac zabaw składa się z certyfikowanych elementów tj: zestawu zabawowego z drewna toczonego cylindrycznie, sprężynowca konika, huśtawki podwójnej z jednym siedziskiem dla małych dzieci, piaskownicy, ławkostołu, tablicy informacyjnej.

Plac zabaw został ogrodzony dnia 9 października 2013 roku i z tym dniem został udostępniony mieszkańcom wsi.

Celem powstania placu zabaw było stworzenie miejsca spotkań dla rodziców, oraz miejsca zabaw dla dzieci integrując społczność lokalną.