Program usuwania folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej na rok 2023

Plakat kat1

Wójt Gminy Brzozie informuje, iż Gmina Brzozie zamierza ponownie wystąpić do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej z wnioskiem o dofinansowanie zadania „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej” na rok 2023, polegającego na zbieraniu, transporcie, odzysku lub unieszkodliwianiu folii rolniczej oraz innych odpadów (siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag).

W związku z powyższym, zainteresowanych rolników zachęcamy do złożenia do Urzędu Gminy Brzozie wniosku o przystąpieniu do udziału w programie „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”. Zadanie realizowane będzie w 2023 roku. Wnioski będą realizowane pod warunkiem pozyskania przez Gminę Brzozie dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Formularz wniosku o dostępny jest pod niniejszym ogłoszeniem oraz na stronie www.brzozie.pl w zakładce „Nabór wniosków na usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”, a także w wersji papierowej w Urzędzie Gminy Brzozie w pok. nr 7.

Wnioski należy składać do dnia 31.01.2023 r. w Urzędzie Gminy Brzozie, pok. nr 7, lub pocztą – Urząd Gminy Brzozie, Brzozie 50, 87-313 Brzozie.
Szczegółowe informacje można uzyskać osobiście w Urzędzie Gminy Brzozie pok. nr 7, telefonicznie pod nr 56 49 129 17.

Załączniki do pobrania

Plik Data dodania Wielkość pliku Pobrania
doc Wniosek usuwanie folii rolniczej 2023 16/01/2023 12:50 166 KB 506