Promujmy się podczas Mistrzostw Świata – bezpłatnie!

W lipcu odbędą się w Bydgoszczy Mistrzostwa Świata U’20 w lekkiej atletyce. Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zaprasza samorządy lokalne, firmy, lokalnych wytwórców, artystów oraz organizacje pozarządowe z regionu do bezpłatnego promowania się podczas tej prestiżowej imprezy.

Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce do lat 20, które odbędą się między 19 a 25 lipca, ściągną do Bydgoszczy blisko 3,5 tysiąca gości z ponad 150 krajów świata. Ich rywalizację podziwiać będzie kilka tysięcy kibiców.

Kujawsko-Pomorski Związek Lekkiej Atletyki zachęca do bezpłatnej prezentacji walorów miast i gmin z regionu oraz działalności organizacji, twórców i rzemieślników z Kujaw i Pomorza podczas tej imprezy (w dniach 19-24 lipca). Pomysł na organizację stoiska może być zupełnie dowolny – od ulotek promocyjnych, poprzez ekspozycje sztuki ludowej, wystawy plenerowe, stoiska z produktami regionalnymi, czy też występy grup i zespołów. Będzie także możliwość sprzedaży swoich wyrobów.

– Zawodnicy oraz kibice naszych imprez zawsze chętnie odwiedzają stoiska promocyjne organizowane przez wystawców z regionu. Na tej formie promocji korzystają wszyscy, dlatego nasza oferta jest całkowicie bezpłatna – mówi prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki Krzysztof Wolsztyński.

Aby zadeklarować swój udział, należy wypełnić i wysłać do Biura Organizacyjnego (pod adresem: promocja@bydgoszcz2016.pl) formularz zgłoszeniowy. Stoiska promocyjne można zgłaszać do 1 czerwca.

(wind)