Danuta Kędziorska-Cieszyńska Wójt Gminy Brzozie ogłasza otwarcie zgłoszeń do udziału w konkursie, w którym wybrany zostanie Talent Gminy Brzozie!

Podobnie jak w poprzednich edycjach zachęcamy Państwa do zgłaszania kandydatów.

Wzorem poprzednich konkursów, wśród nadesłanych zgłoszeń Komisja Konkursowa wybierze nominowanych w 4 kategoriach ( Nauka, Sport, Kultura i Działalność Społeczna), którzy przejdą do kolejnego II etapu, w którym Komisja Konkursowa zadecyduje o zwycięzcy w poszczególnych kategoriach.

W tym roku zostanie uruchomiona dodatkowa kategoria: Nagroda Publiczności, w którym to Państwo wybiorą zwycięzcę!

Od 13 lutego, kiedy zostaną ogłoszeni wszyscy nominowani, na naszej stronie internetowej zostanie uruchomione głosowanie. I to od Państwa będzie zależeć, kto zwycięży w kategorii Nagroda Publiczności!

Do udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Czekamy na Państwa zgłoszenia do 12 lutego. Od 13 lutego na naszej stronie internetowej dostępne będzie głosowanie internetowe. Ogłoszenie wyników nastąpi na uroczystej Gali Talentów!

Zapraszamy do udostępniania i zgłaszania swoich kandydatów!

Zgłoszenia uczestnika do konkursu „Talent Gminy Brzozie” dokonuje się w terminie do 12 lutego 2024 r., wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres e-mail: biblioteka@brzozie.pl, lub dostarczając osobiście/pocztowo do Gminnej Biblioteki Publicznej w Brzoziu lub sekretariatu Urzędu Gminy Brzozie.

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu do pobrania poniżej w załącznikach

Talent Gminy Brzozie plakat
Talent Gminy Brzozie – plakat

Dokumenty do pobrania