Szkolny Przegląd Piosenki Bajkowej w Brzoziu

11 czerwca w Szkole Podstawowej odbył się Szkolny Przegląd Piosenki bajkowej. Zorganizowany był dla Oddziałów Przedszkolnych i klas I-III, a zapisało się aż 14 osób.  W Jury była Pani Dyrektor Katarzyna Wandzlewicz oraz Pani Hanna Ostrowska.

Uczniowie wystąpili w dwóch kategoriach wiekowych 4-5 latki oraz 6 latki i klasy I-III. Pomimo wielu wspaniałych talentów i pięknych wykonań jury musiało przyznać poszczególne miejsca. Nie było to łatwe zadanie.

W grupie 4-5 latków pierwsze miejsce zajęły Zuzanna Czaplińska i Roksana Moczadłowska. Miejsce II dla Zuzanny Ostrowskiej i Artura Sieklińskiego. Miejsce III zajęła Zuzanna Pniewska. W kategorii drugiej miejsce I zajęła Zuzanna Kisicka. Maria Wiśniewska oraz Wiktoria Markowska zajęły miejsce II. Julia Warmińska oraz Anna Malkiewicz zajęły miejsce III.  W czasie przerwy wszystkie dzieci kolorowały i posiliły się pyszną drożdżówką. Pani Jolanta Wierzchołowska z klasą 4b i 5b przedstawiła “Kopciuszka” .

Wszystkie dzieci otrzymały nagrodę. Wielkie podziękowania należą się Rodzicom uczestników, a także Wychowawcom za przygotowanie młodych talentów.

Organizator: Monika Jarzębska
Tekst Monika Jarzębska