Tenisista z Żuromina po raz drugi zwycięża w Brzoziu!

W turnieju uczestniczyło 10 zawodników z dwóch województw: warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego. Zawodnicy rozegrali turniej systemem pucharowym, jednego seta, od stanu 0:0 oraz faza finałowa mecz „każdy z każdym” od stanu 0:0.

Klasyfikacja Turnieju Tenisa „Brzozie Cup 2015”:

1 miejsce: Marcin Romanowski (Żuromin)
2 miejsce: Serafin Reszka (Tereszewo)
3 miejsce: Michał Olszewski (Żuromin)
4 miejsce ex aequo: Karol Rykaczewski (Rybno), Rafał Godziński (Pacółtowo)
6 miejsce ex aequo: Jarosław Roszkowski (Kurzętnik), Mateusz Gruz (Żuromin), Marek Reszka (Tereszewo), Bartosz Laskowski (Kurzętnik), Arkadiusz Zaleski (Pacółtowo).

Po raz pierwszy w turniejach tenisowych organizowanych na korcie w Brzoziu zdarzyło się, że turniej wygrał po raz drugi ten sam zawodnik – Marcin Romanowski z Żuromina (zawodnik pierwsze swoje zwycięstwo w Brzoziu odniósł w pierwszej edycji turnieju w 2014 roku).

Do tej pory na korcie w Brzoziu triumfowali: wspomniany Marcin Romanowski (I i IV edycja turnieju), Wojciech Milewski z Nowego Miasta Lub. (II edycja turnieju) oraz Janusz Łukaszewski z Lidzbarka (III edycja turnieju).
Uczestnicy turnieju w miłej, sportowej atmosferze spędzili to sobotnie popołudnie na pięknym kompleksie sportowym.

Puchar, medale oraz nagrody rzeczowe dla wszystkich zawodników ufundował i wręczył Wójt Gminy Brzozie Bogusław Błaszkiewicz, w towarzystwie Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Mirosławy Grabowskiej. Organizatorem turnieju był Jarosław Roszkowski, animator sportu Urzędu Gminy w Brzoziu.