Uczniowie Gimnazjum w Brzoziu MISTRZAMI POWIATU BRODNICKIEGO W UNIHOKEJU

Do rywalizacji przystąpiły: Gimnazjum w Brzoziu oraz Gimnazjum w Zbicznie. Pozostałe szkoły z powiatu brodnickiego nie wystawiły swoich zespołów.… Dwie reprezentacje z Gimnazjum w Brzoziu pod kierunkiem Agnieszki i Radosława Fiszerów obroniły tytuły mistrzowskie uzyskane w 2015r. Przewaga zawodników z Brzozia była bardzo duża, dziewczęta zdobyły aż trzynaście bramek i nie straciły żadnej (13:0), chłopcy strzelili sześć goli, nie tracąc żadnego. Przed unihokeistami z Gimnazjum w Brzoziu półfinał wojewódzki, który zostanie rozegrany jeszcze w listopadzie.

Reprezentacja dziewcząt z Gimnazjum w Brzoziu zagrała w składzie:

Martyna Beszczyńska (bramkarz), Aleksandra Bieżuńska, Agnieszka Domżalska, Oliwia Gęstwicka, Maja Gęstwicka, Julia Jarzembowska, Julia Kozłowska (bramkarz), Dominika Marchlewicz, Natalia Piotrowicz, Alicja Sirokos, , Oliwia Wardowska, Kinga Zabłońska (kapitan).

Drużynę prowadzi – Agnieszka Fiszer

Reprezentacja chłopców z Gimnazjum w Brzoziu:

Cezary Domżalski,Michał Jagielski, Kacper Krajewski, Kacper Lewicki, Jakub Napierski, Dawid Radzikowski, Krystian Rzepka (bramkarz), Dawid Seroczyński, Kacper Sochacki, Paweł Trawicki, Adrian Zieliński,

Drużynę prowadzi – Radosław Fiszer