UNIHOKEISTKI Z GIMNAZJUM W BRZOZIU ZAGRAJĄ W FINALE WOJEWÓDZKIM

26 LISTOPADA 2015r. w Toruniu drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Brzoziu pod kierunkiem Agnieszki Fiszer przystąpiła do rozgrywek w ramach półfinału wojewódzkiego w unihokeju reprezentując powiat brodnicki.

Pierwszy mecz Brzozianki rozegrały z gospodyniami turnieju tj. Toruniem, wygrywając 4:0. Bramki strzeliły: Weronika Szypczyńska (2) oraz Kinga Zabłońska (2). Drugi mecz Brzozie – Obrowo zakończył się wynikiem 2:1 dla Brzozia. Bramki zdobyły: Weronika Szypczyńska (1) i Oliwia Gęstwicka (1). Drużyna dziewcząt z Gimnazjum w Brzoziu to „młoda ekipa”, która dzięki ciężkiej pracy z powodzeniem przebrnęła przez rozgrywki powiatowe i półfinał wojewódzki, wygrywając wszystkie mecze, a teraz zagra w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Zbicznie już 11 grudnia.

Skład Drużyny: Julia Kozłowska (bramkarka), Paulina Ćwiklińska (bramkarka), Weronika Szypczyńska, Kinga Zabłońska, Oliwia Gęstwicka, Aleksandra Bieżuńska, Wiktoria Waruszewska, Natalia Piotrowicz, Oliwia Wardowska, Agnieszka Domżalska, Maja Gęstwicka, Martyna Malankowska – opiekun Agnieszka Fiszer