XIX Powiatowy Konkurs Palm Wielkanocnych w Bobrowie

XIX Powiatowy Konkurs Palm Wielkanocnych w Bobrowie

Konkurs podzielony był na dwie kategorie: Szkoły Podstawowe oraz Koła Gospodyń Wiejskich. W konkursie powiatowym palmy oceniała komisja w składzie: Przewodnicząca Regionalnej Rady KGW- Danuta Grzyb, z-pca Dyrektora Brodnickiego Domu Kultury – Małgorzata Miętkiewicz oraz Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Brodnicy- Stanisław Czajkowski. W oczekiwaniu na wyniki na scenie wystąpili uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej z Brodnicy oraz zespół Złoty Krąg z Bobrowa. Z Gminy Brzozie do konkursu zgłosiło się Koło Gospodyń Wiejskich z Janówka. Panie za wykonaną palmę otrzymały wyróżnienie oraz talony o wartości 100 zł. Wyniki konkursu powiatowego:

W kategorii szkoły podstawowe:

  •  I miejsce – SP z Gorczenicy
  •  II miejsce – SP z Górzna
  •  III miejsce – SP z Miesiączkowa

Komisja wyróżniła palmę wykonaną przez Szkołę Podstawową z Bobrowa, SP Nr 2 w Brodnicy, Świetlicę Środowiskową w Małkach, SP Kruszyny, Świetlicę Środowiskową Kruszyny, SP Gołkowo, SP Drużyny oraz Przedszkole w Bobrowie.

W kategorii Koła Gospodyń Wiejskich:

  • I miejsce – KGW Gorczenica
  •  II miejsce – KGW Brudzawy i Bobrowo
  •  III miejsce – KGW Sumowo i Klub Seniora z Karbowa

Wyróżnienia otrzymały: KGW Szabda, Karbowo, Kawki, Szczuka, Janówko, Osiek, Konojady, Grzybno, Kretki Małe, Małki -Wymokłe, Sumin, Niewierz, Zaborowo oraz Dom Pomocy Społecznej w Brodnicy i Sołectwo Wichulec.