Zakończenie roku szkolnego w SP w Jajkowie

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Jajkowie to zawsze uroczysty dzień. Obecny rok szkolny zakończył się 19.06.2019 r.

Na początku wszyscy zebrani odśpiewali hymn państwowy, a po nim trzecioklasiści przedstawili krótki program artystyczny. Przygotowali go pod okiem wychowawcy p. Anny Siudowskiej-Nawrockiej.

Po występie nadszedł czas na rozdanie nagród i dyplomów uczniom, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen i otrzymali świadectwa z paskiem oraz wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom tych uczniów. Jako pierwsi otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki uczniowie z kl.”0″. Po nich pozostali uczniowie szkoły. Książkami zostali także nagrodzeni uczniowie ze 100% frekwencją – ci, którzy aktywnie pracowali przez cały rok szkolny na rzecz szkoły, uświetniali imprezy swoimi występami oraz byli najbardziej aktywni w akcjach prowadzonych na terenie szkoły.

Pojawiły się także pamiątkowe medale, nagrody fair play dla uczniów, którzy przestrzegali tych zasad na lekcjach wychowania fizycznego. Były też nagrody za czytelnictwo. Na zakończenie uroczystości głos zabrała p. dyrektor Alina Grążawska- Czapulak, która podziękowała całej społeczności za współpracę i uroczyście ogłosiła wakacje 2019.

Agnieszka Rucińska