Zapraszamy na Festyn Rodzinny

Festyn Rodzinny

Już w niedzielę, 12 czerwca w Wielkim Leźnie odbędzie się Festyn Rodzinny. W godzinach od 14:00 – 19:00 czekać będzie wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od godziny 15:00 – 17:00 zapraszamy na koncert Macieja Tobery i Anny Grzelak wraz z uczestnikami Warsztatów Muzycznych WIOSŁO. Warsztaty odbywają się w dniach 9-12 czerwca w Agroturystyce “Pod Kasztanem” w Małym Leźnie. Zwieńczeniem ich pracy będzie koncert na Festynie Rodzinnym.

Oprócz koncertu odbędzie się turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, czekać będzie wielka zjeżdżalnia i duże trampoliny. Zaplanowano malowanie na folii, ZUMBĘ i występy taneczne, które przygotowała Szkoła Podstawowa w Wielkim Leźnie.

Z pewnością będzie co jeść i pić, bo Rada Rodziców przy SP w Wielkim Leźnie przygotowała kącik małej gastronomii, w którym zagoszczą pyszne ciasta, kawa i herbata. KGW Wielkie i Małe Leźno także zatroszczą się o głodomorów i  przygotują smakołyki, a wśród nich roladki, gołąbki, schabowy i dodatki. Mniam…

Będzie też grill, gorąca grochówka, wata cukrowa i popcorn. Na wydarzenie zapraszają Wójt Gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńska, Organizatorzy i Partnerzy.

festyn