Złote Gody w Restauracji Kalchem: Święto Miłości i Wierności

IMG 6116

Wspaniała atmosfera, wzruszenia i radości zapełniły restaurację Kalchem w dniu 12 marca br., gdyż odbyła się tu niezwykła uroczystość – złote gody dla 12 par, gdzie zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Wójta Gminy Brzozie, które jest wyrazem uznania dla ich poświęcenia i trwałości ich małżeństw.

Uroczystość, została prowadzona przez Małgorzatę Lendzionowską, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Brzoziu, było to niezwykle wzruszające wydarzenie. Nie tylko jubilaci otrzymali medale od samego prezydenta RP oraz listy gratulacyjne, ale również mogli podzielić się swoją historią miłości z bliskimi i przyjaciółmi.

Nie zabrakło również słów uznania i serdecznych życzeń od Danuty Kędzorskiej- Cieszyńskiej, Wójta Gminy Brzozie i Przewodniczącej Rady Gminy Brzozie Mari Florkiewicz. Jubilatom wręczono kwiaty jako wyraz uznania i szacunku za ich wzorowy związek oraz życie spędzone razem oraz drobny upominek.

Po oficjalnej części uroczystości przyszedł czas na słodki akcent – tort, który został przygotowany specjalnie na tę okazję, oraz lampka szampana, której brzęk był symbolem celebracji i nadziei na dalsze lata wspólnego życia.

Niezaprzeczalnym dopełnieniem tego wyjątkowego dnia były długie i ciekawe rozmowy seniorów, które towarzyszyły im aż do końca uroczystości. Opowieści o wspólnych przeżyciach, radościach i trudach budowały nie tylko atmosferę więzi, ale również były inspiracją dla wszystkich obecnych, przypominając, że prawdziwa miłość jest najcenniejszym skarbem, który można mieć.

Złote gody w restauracji Kalchem były nie tylko wyjątkową okazją do uhonorowania par za ich długie lata małżeństwa, ale również momentem refleksji nad wartością miłości i poświęcenia. To wydarzenie z pewnością zostanie na długo w pamięci jubilatów oraz wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym święcie miłości i wierności.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali:

Zofia i Andrzej Bieżuńscy,

Brygida Brózda,

Janina i Jerzy Dobies,

Maria i Tadeusz Krajnik,

Bernardeta i Jerzy Krygier,

Renata i Zdzisław Laskowscy,

Teresa i Ryszard Mikołajczak,

Kazimiera i Kazimierz Prusak,

Jadwiga i Franciszek Wiśniewscy,

Urszula i Eugeniusz Witkowscy,

Irena i Andrzej Włodarczyk,

Marianna i Stanisław Zagórscy,

Jubilatom jeszcze raz składamy życzenia zdrowia, szczęścia i kolejnych wspólnych lat przepełnionych miłością.