Znamy zwycięzców turnieju tenisa w Brzoziu

W turnieju uczestniczyło 8 zawodników m.in. z Lidzbarka, Tereszewa, Kurzętnika, Nowego Miasta Lubawskiego i Brzozia. Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy w których rozgrywali mecze do jednego wygranego seta od stanu 2:2 systemem „każdy z każdym”.

Z grupy „A” do półfinału awansowali Janusz Łukaszewski i Tomasz Nowocin (obaj Lidzbark), natomiast w grupie „B” z pierwszego miejsca Mirosław Nisgorski (Lidzbark), a o drugie miejsce, premiowane awansem do półfinału zacięte pojedynki toczyli pozostali trzej zawodnicy (Jaworski, Roszkowski, Tomella). Każdy z nich na swoim koncie zaliczył jedno zwycięstwo i dwie porażki, ale najlepszą różnicę zdobytych i straconych gemów miał zawodnik z Brzozia Tomasz Tomella.

W meczu o 7 miejsce Jarosław Roszkowski pokonał swojego młodszego brata, debiutanta turnieju Radosława Roszkowskiego 6:4, natomiast w meczu o 5 miejsce Kazimierz Jaworski wygrał z Markiem Reszką 6:4.
Mecz o 3 miejsce wygrał Tomasz Nowocin, pokonując miejscowego zawodnika Tomasza Tomella 6:2, zaś w wielkim finale spotkali się dwaj dobrzy znajomi z kortu Janusz Łukaszewski i Mirosław Nisgorski. Zwyciężył ten pierwszy 6:4 po bardzo wyrównanej walce jaka miała miejsce przez godzinę na korcie w Brzoziu.
Uczestnicy turnieju w miłej, sportowej atmosferze spędzili to niedzielne popołudnie na pięknym kompleksie sportowym.

Statuetki dla wszystkich zawodników ufundował Wójt Gminy Brzozie Bogusław Błaszkiewicz. Organizatorem turnieju był Jarosław Roszkowski, animator sportu Urzędu Gminy w Brzoziu.

Klasyfikacja II Turnieju Tenisa o Puchar Wójta Gminy Brzozie:
1 miejsce: Janusz Łukaszewski (Lidzbark)
2 miejsce: Mirosław Nisgorski (Lidzbark)
3 miejsce: Tomasz Nowocin (Lidzbark)
4 miejsce: Tomasz Tomella (Brzozie)
5 miejsce: Kazimierz Jaworski (Nowe Miasto Lubawskie)
6 miejsce: Marek Reszka (Tereszewo)
7 miejsce: Jarosław Roszkowski (Kurzętnik)
8 miejsce: Radosław Roszkowski (Kurzętnik)