Język strony:
English German Polski Russian

Gmina
Brzozie

1. Karta usług – deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi – nieruchomości zamieszkałe

Załączniki:

2. Karta usług – deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi – nieruchomości, na której nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne (domki letniskowe lub inne nieruchomości)

Załączniki:

Opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Harmonogram odbioru odpadów komunalnych

Załączniki:

Uchwały Rady Gminy

Jak poprawnie segregować odpady komunalne?

W celu zwiększenia świadomości społeczeństwa na temat poprawnego segregowania odpadów komunalnych zamieszczamy materiały informacyjne, które mają za zadanie pomóc Państwu w prowadzeniu dokładniejszej selekcji odpadów, uświadomienia korzyści płynących z jej starannego przestrzegania oraz rezultatach wynikających z prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów komunalnych.

Dzięki naszemu niewielkiemu wysiłkowi możemy przyczynić się m.in. do ograniczenia ilości odpadów, zmniejszenia zużycia surowców naturalnych, a także  poprawy warunków do życia dla ludzi, roślin i zwierząt. Dbajmy o Naszą Matkę Ziemię bo dzięki niej możemy podziwiać piękno tego Świata!

Ministerstwo Klimatu_infografika_segregacja_papierMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_segregowanie to niewyrzucanieMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_selektywna zbiórka odpadów w liczbachMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_szkłoMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_bioodpadyMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_dlaczego warto poodawać materiały recyklingowiMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_metale i tworzywa sztuczneMinisterstwo Klimatu_infografika_segregacja_odpady zmieszane

Załączniki

Share on facebook
Facebook
Share on email
E-mail
Share on print
Drukuj